Terug naar Geneesmiddelen

30 mg Hoestdranken

Filter
Sorteren
Prijs
Dosering1
Fluimucil Bruistablet 600 mg 30 bruistabletten
Superfoodstore.nl | Fluimucil
Fluimucil Bruistablet 600 mg 30 bruistabletten
17,64
Fluimucil 600 mg Bruistabletten Geneesmiddel RVG 12151 AV Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Fluimucil kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de...
Teva Acetylcysteine 600mg  30 sachets
Gezonderwinkelen.nl | Teva
Teva Acetylcysteine 600mg 30 sachets
14,28
Acetylcysteïne Teva 200 mg, poeder voor oraal gebruik Geneesmiddel RVG 13521 Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteïne Teva kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten
Plein.nl | Healthypharm
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten
7,49
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking...
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt
Drogist.nl | Fluimucil
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt
20,14
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten
Gezonderwinkelen.nl | Healthypharm
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten
6,44
Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Hoesttabletten HTP Acetylcysteïne 600 mg kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij...
Teva Acetylcysteine 600mg  30 bruistabletten
Gezonderwinkelen.nl | Teva
Teva Acetylcysteine 600mg 30 bruistabletten
11,44
Acetylcysteïne bruis Teva 600 mg, bruistabletten Geneesmiddel RVG 57487 Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteïne Teva kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het...
Natterman Hoestdrank extra sterk broomhexine HCl 8mg/5ml  150 Milliliter
Gezonderwinkelen.nl | Natterman
Natterman Hoestdrank extra sterk broomhexine HCl 8mg/5ml 150 Milliliter
8,-
Broomhexine is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Dit middel maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt.Samenstelling Natterman Hoestdrank extra sterk broomhexine HCl 8mg/5ml 150 Millilitern.v.tIngrediënten Natterman Hoestdrank extra sterk broomhexine HCl 8mg/5ml 150 MilliliterDe werkzame stof...
Fluimucil Bruistablet 600mg  30 bruistabletten
Gezonderwinkelen.nl | Fluimucil
Fluimucil Bruistablet 600mg 30 bruistabletten
20,14
Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Fluimucil kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van...
Leidapharm Broomhexine 8mg 30 tabletten
Drogist.nl | Leidapharm
Leidapharm Broomhexine 8mg 30 tabletten
2,49
Leidapharm Broomhexine 8mg 30 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Teva Acetylcysteine 200mg  30 bruistabletten
Gezonderwinkelen.nl | Teva
Teva Acetylcysteine 200mg 30 bruistabletten
8,56
Acetylcysteïne bruis Teva 200 mg, bruistabletten Geneesmiddel RVG 57486 UAD Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Dit middel kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het...
Healthypharm Broomhexine hoestdrank 8mg  150 Milliliter
Gezonderwinkelen.nl | Healthypharm
Healthypharm Broomhexine hoestdrank 8mg 150 Milliliter
3,99
Broomhexine is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Dit middel maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt.Samenstelling Healthypharm Broomhexine hoestdrank 8mg 150 Millilitern.v.tIngrediënten Healthypharm Broomhexine hoestdrank 8mg 150 MilliliterDe werkzame stof in dit middel is:...
Sanias Acetylcysteine 600mg sachets 3 gram  30 Sachets
Gezonderwinkelen.nl | Sanias
Sanias Acetylcysteine 600mg sachets 3 gram 30 Sachets
13,90
Acetylcysteïne Sanias 600 mg, poeder voor oraal gebruik Geneesmiddel RVG 19211=13521 UAD Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteine Sanias kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis...
Sanias Acetylcysteine 600mg  30 Bruistabletten
Nieuw!
Gezonderwinkelen.nl | Sanias
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 Bruistabletten
11,98
Acetylcysteïne Sanias 600 mg Geneesmiddel RVG 118880 AV Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteïne is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt...
Teva Hoestdrank Noscapine Hydrochloride 1 mg/ml 150 ml
Plein.nl | Teva
Teva Hoestdrank Noscapine Hydrochloride 1 mg/ml 150 ml
5,39
Teva Hoestdrank met Noscapine onderdrukt de hoestprikkel Teva Hoestdrank met Noscapine wordt gebruikt bij een kriebel hoest of droge hoest. Hoestdrank Noscapine Hydrochloride 1 mg/ml onderdrukt de hoestprikkel. De hoestdrank werkt binnen 1 uur na inname en houdt ongeveer 4 uur aan. Hoestdrank Noscapine Hydrochloride 1 mg/ml is geschikt voor...
Natterman Hoestdrank extra sterk broomhexine HCl 8mg/5ml 150ml
Deweegschaal.nl | Natterman
Natterman Hoestdrank extra sterk broomhexine HCl 8mg/5ml 150ml
8,99
Natterman Hoestdrank Broomhexine HCl 4mg/5ml suikervrij, drank Geneesmiddel?RVG 124868 AV Claims Dit middel maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt Waarvoor wordt dit middel gebruikt Broomhexine is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Niet gebruiken bij • U bent allergisch voor één van de...
2x Teva Hoestdrank Noscapine Hydrochloride 1 mg/ml 150 ml
Nieuw!
Plein.nl | Teva
2x Teva Hoestdrank Noscapine Hydrochloride 1 mg/ml 150 ml
10,37
Leidapharm hoestdrank broomhexine hci 4mg/5ml suikervrij  150ML
Gezonderwinkelen.nl | Leidapharm
Leidapharm hoestdrank broomhexine hci 4mg/5ml suikervrij 150ML
3,47
Broomhexine HCl is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Dit middel maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt.Samenstelling Leidapharm hoestdrank broomhexine hci 4mg/5ml suikervrij 150MLn.v.tIngrediënten Leidapharm hoestdrank broomhexine hci 4mg/5ml suikervrij 150MLDe werkzame stof in dit middel...
Teva Acetylcysteine 200mg poeder  30 sachets
Gezonderwinkelen.nl | Teva
Teva Acetylcysteine 200mg poeder 30 sachets
6,65
Acetylcysteïne Teva 200 mg, poeder voor oraal gebruik Geneesmiddel RVG 12777 UAD Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteïne Teva kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking...
Fluimucil 600 mg - 30 bruistabletten
Medischevakhandel.nl | Bayer
Fluimucil 600 mg - 30 bruistabletten
26,49
TE GEBRUIKEN BIJ Bij vastzittende hoest, om het ophoesten van slijm in de luchtwegen te vergemakkelijken als dit door de taaiheid van het slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Bij kinderen jonger dan 18 jaar. DOSERING Volwassenen: 1 maal per dag 1 bruistablet BIJSLUITER...
Fluimucil Bruistablet 600mg, 30 Bruistabletten
Nieuw!
Accense.nl | Fluimucil
Fluimucil Bruistablet 600mg, 30 Bruistabletten
19,9520,75
Fluimucil 600 mg Bruistabletten Fluimucil 600 mg Bruistabletten Geneesmiddel  RVG 12151 AV   Claims  Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt  Fluimucil kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis...
Leidapharm hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml suikervrij  150ML
Gezonderwinkelen.nl | Leidapharm
Leidapharm hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml suikervrij 150ML
3,47
Broomhexine is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Dit middel maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt.Samenstelling Leidapharm hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml suikervrij 150MLn.v.tIngrediënten Leidapharm hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml suikervrij 150MLDe werkzame stof in dit middel is:...
Sanias Acetylcysteine 200mg  30 sachets
Gezonderwinkelen.nl | Sanias
Sanias Acetylcysteine 200mg 30 sachets
6,65
Acetylcysteïne Sanias 200 mg, poeder voor oraal gebruik Geneesmiddel RVG 19211=13521 UAD Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteine Sanias kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis...
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets
Drogist.nl | Sanias
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets
13,95
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Teva Acetylcysteine 600mg 30 sachets
Drogist.nl | Teva
Teva Acetylcysteine 600mg 30 sachets
14,95
Teva Acetylcysteine 600mg 30 sachets op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml 150 ml
Plein.nl | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml 150 ml
3,85
Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml Healthypharm Hoestdrank Broomhexine HCI 4mg/5ml helpt slijm in de luchtwegen op te lossen bij een vastzittende hoest. Broomhexidine heeft als eigenschap dat het slijm oplost waardoor je het gemakkelijker kunt ophoesten. Daarom is deze hoestdrank ook geschikt als het ophoesten door taai slijm wordt bemoeilijkt....
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten
Drogist.nl | Healthypharm
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten
11,49
Healthypharm Acetylcysteïne 600 mg 30brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Natterman Hoestdrank extra sterk 8 mg/5 ml 150ml
Drogist.nl | Natterman
Natterman Hoestdrank extra sterk 8 mg/5 ml 150ml
8,99
Natterman Hoestdrank extra sterk 8 mg/5 ml 150ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Teva Acetylcysteine 600mg 30 bruistabletten
Drogist.nl | Teva
Teva Acetylcysteine 600mg 30 bruistabletten
11,95
Teva Acetylcysteine 600mg 30 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Sanias Acetylcysteïne 600mg 30 bruistabletten
Drogist.nl | Sanias
Sanias Acetylcysteïne 600mg 30 bruistabletten
11,95
Sanias Acetylcysteïne 600mg 30 bruistabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Teva Acetylcysteine 200mg 30 bruistabletten
Drogist.nl | Teva
Teva Acetylcysteine 200mg 30 bruistabletten
9,20
Teva Acetylcysteine 200mg 30 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 4 mg/5ml 150ml
Drogist.nl | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 4 mg/5ml 150ml
4,99
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 4 mg/5ml 150ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Broomhexine hoestdrank 8mg  250 Milliliter
Gezonderwinkelen.nl | Healthypharm
Healthypharm Broomhexine hoestdrank 8mg 250 Milliliter
4,79
Hoestdrank HTP Broomhexine HCl is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Dit medicijn maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt.Samenstelling Healthypharm Broomhexine hoestdrank 8mg 250 Millilitern.v.t.Ingrediënten Healthypharm Broomhexine hoestdrank 8mg 250 MilliliterDe werkzame stof in dit...
Healthypharm Hoestdrank broomhexine HCI 4mg/5ml  150 Milliliter
Gezonderwinkelen.nl | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank broomhexine HCI 4mg/5ml 150 Milliliter
3,69
Broomhexine is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Dit middel maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt.Samenstelling Healthypharm Hoestdrank broomhexine HCI 4mg/5ml 150 Millilitern.v.tIngrediënten Healthypharm Hoestdrank broomhexine HCI 4mg/5ml 150 MilliliterDe werkzame stof in dit middel is...
healthy pharm Hoestdrank htp broomhexine hcl 8 mg/5 ml 250ml
Drogist.nl | Healthypharm
healthy pharm Hoestdrank htp broomhexine hcl 8 mg/5 ml 250ml
7,99
healthy pharm Hoestdrank htp broomhexine hcl 8 mg/5 ml 250ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Teva Acetylcysteïne 200mg poeder 30 sachets
Drogist.nl | Teva
Teva Acetylcysteïne 200mg poeder 30 sachets
7,15
Teva Acetylcysteïne 200mg poeder 30 sachets op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5
Drogist.nl | Actavis
Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5
6,95
Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5 op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml 150ml
Drogist.nl | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml 150ml
5,99
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml 150ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Fluimucil Bruistablet 600mg 30brt
Deweegschaal.nl | Fluimucil
Fluimucil Bruistablet 600mg 30brt
20,14
Healthypharm Hoestdrank Broomhexine HCI 8mg/5ml
Deonlinedrogist.nl | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank Broomhexine HCI 8mg/5ml
7,99
Healthypharm Hoestdrank Broomhexine HCI 8mg/5ml helpt slijm op te lossen bij een vastzittende hoest. Ook maakt de hoestdrank het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 10 jaar: 3 maal daags 2.5-10 ml drank.Kinderen van 5 tot 10 jaar: 3 maal daags 2.5-5 ml drank. De aanbevolen dosering...
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten
Nieuw!
bol.com | Healthypharm
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten
12,85
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Natterman Hoestdrank Mucodyne 50mg/ml - Anti-hoestmiddel - 200 ml
Nieuw!
bol.com | Natterman
Natterman Hoestdrank Mucodyne 50mg/ml - Anti-hoestmiddel - 200 ml
12,99
Natterman Noscasan onderdrukt de hoestprikkel en kan gebruikt worden bij droge hoest en prikkelhoest. Ieder tablet bevat 15 mg noscapinehydrochloride. Noscapine is niet geschikt bij hoest waarbij slijm wordt opgehoest. De voordelen van Natterman Noscasan tabletten: - Met noscapinehydrochloride - Bij droge hoest en kriebel hoest - Veilig te...
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 2 x 250 ml
Nieuw!
bol.com | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 2 x 250 ml
19,27
Healthy Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml Ingredinten Gebruik
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml 250 ml
Plein.nl | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml 250 ml
7,99
Healthy Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml Healthypharm Hoestdrank Broomhexine HCI 8mg/5ml helpt slijm op te lossen bij een vastzittende hoest. Ook maakt de hoestdrank het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. * Broomhexine HCI 8mg/5ml * Helpt slijm op te lossen bij een vastzittende hoest * Niet geschikt voor kinderen onder...
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 3 x 250 ml
Nieuw!
bol.com | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 3 x 250 ml
26,95
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 1 x 250 ml
Nieuw!
bol.com | Healthypharm
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 1 x 250 ml
13,39
Healthy Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml Ingredinten Gebruik
Hoestdrank max 8 in 1
Natuurlijkbesteld.nl | Bronchostop
Hoestdrank max 8 in 1
17,49
Bronchostop Hoestdrank max 8 in 1 Medisch hulpmiddel Bronchostop MAX 8 in 1 hoestdrank. Suikervrij, alcoholvrij, lactosevrij en glutenvrij. Vrij van kunstmatige kleurstoffen en genetisch gemodificeerde organismen. Verlicht: - Droge hoest - Keelpijn - Droge keel - Heesheid - Vastzittende hoest - Kriebel in de keel - Moeite met slikken - Drang tot...
2x Natterman Voor alle Hoest Hoestdrank 180 ml
Plein.nl | Natterman
2x Natterman Voor alle Hoest Hoestdrank 180 ml
23,7529,98
-21%
Natterman Voor alle Hoest Hoestdrank Medisch hulpmiddel Natterman Voor alle Hoest hoestdrank wordt aangeraden voor de behandeling van zowel droge als vastzittende hoest bij volwassenen. De hoestdrank is zo samengesteld dat het de mucosa (het slijmvlies) in de bovenste luchtwegen hydrateert, smeert en beschermt, wat irritatie vermindert. De...
Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks
Viata.nl
Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks
13,06
Geneesmiddel op basis van acetylcysteïne in de vorm van bruistabletten met citroensmaak. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose
Bronchostop Direct Nacht - Hoestdrank voor directe verlichting van elke hoest - voor de nacht - 120 ml
Nieuw!
Kruidvat.nl | Bronchostop
Bronchostop Direct Nacht - Hoestdrank voor directe verlichting van elke hoest - voor de nacht - 120 ml
17,49
Bronchostop DIRECT Nacht, hoestdrank speciaal voor de nacht. Last van hoesten tijdens een verkoudheid? Gebruik Bronchostop DIRECT Nacht voor directe verlichting van elke hoest* tijdens de nacht. De natuurlijke ingrediënten IJslands mos en hyaluronzuur werken als een balsem die het ontstoken slijmvlies in de keel bedekt en daardoor verzacht....
Bisolvon 2-in-1 Hoestdrank voor Volwassenen
Nieuw!
Kruidvat.nl | Bisolvon
Bisolvon 2-in-1 Hoestdrank voor Volwassenen
13,99
Bij droge prikkelhoest en vastzittende hoest. Bisolvon 2-in-1 Hoestdrank voor Volwassenen vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm. Bevat 100% natuurlijke ingrediënten en heeft een lekkere smaak.
Natterman Alle Hoest Kinder Hoestdrank - Gratis thuisbezorgd
Nieuw!
Kruidvat.nl | Natterman
Natterman Alle Hoest Kinder Hoestdrank - Gratis thuisbezorgd
14,99
Verminder droge of vastzittende hoest bij kinderen met de Natterman Alle Hoest Kinder Hoestdrank. De hoestdrank hydrateert, smeert en beschermt de bovenste luchtwegen en verlicht alle soorten hoest. Slijm wordt makkelijk opgehoest. Over Natterman Alle Hoest Kinder Hoestdrank:• Beschermend en verzachtend• Met natuurlijke ingrediënten (plantextracten...
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten
Gezonderwinkelen.nl | Healthypharm
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten
3,32
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking...
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml
Medischevakhandel.nl | Bayer
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml
16,49
Bronchostop Hoestdrank om snel van je hoest af te komenBevat droog extract van tijm en vloeibaar heemstwortelextract. Te gebruiken bij vastzittende hoest, taai slijm, prikkelhoest en/of keelpijn. Bronchostop hoestdrank werkt eenvoudig, effectief en is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. Verlicht elke hoest; vastzittende slijmhoest...
Bronchostop Hoestdrank direct met honing  120 Milliliter
Gezonderwinkelen.nl | Bronchostop
Bronchostop Hoestdrank direct met honing 120 Milliliter
16,2717,49
-7%
Bewaaradvies Bronchostop Hoestdrank direct met honing 120 MilliliterBij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.
Bisolvon 2-in-1 Hoestdrank voor Kinderen
Nieuw!
Kruidvat.nl | Bisolvon
Bisolvon 2-in-1 Hoestdrank voor Kinderen
13,99
Bij droge prikkelhoest en vastzittende hoest. Bisolvon 2-in-1 Hoestdrank voor Kinderen vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm. Bevat 100% natuurlijke ingrediënten en heeft een lekkere smaak.
2x Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank 120 ml
Plein.nl | Bronchostop
2x Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank 120 ml
31,5934,98
-10%
Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank Medisch Hulpmiddel Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank zorgt voor een snelle verlichting van elke hoest, bij verkoudheid. Bronchoscoop Max 8-in-1 Hoestdrank is bedoeld voor de snelle verlichting van elke hoest (droge en vastzittende) tijdens een verkoudheid, keelpijn als gevolg van verkoudheid, bijbehorende heesheid,...
Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank 120 ml
Plein.nl | Bronchostop
Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank 120 ml
15,9917,49
-9%
Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank - Gratis thuisbezorgd
Nieuw!
Kruidvat.nl | Bronchostop
Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank - Gratis thuisbezorgd
17,49
Bronchostop Max 8-in-1 Hoestdrank is bedoeld voor de snelle verlichting van elke hoest tijdens een verkoudheid of tijdens keelpijn als gevolg van verkoudheid. De hoestdrank is ook geschikt bij heesheid, drang tot keelschrapen en kriebel in je keel, droogheid van je mond en keel en slikproblemen.Heb je last van een vervelende hoest?Bronchostop Max...
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml
Gezonderwinkelen.nl | Bronchostop
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml
14,69
BRONCHOSTOP Hoestdrank tijm- en heemstwortelextract is een traditioneel kruidengeneesmiddel dat wordt gebruikt als slijmoplossend middel bij hoest tijdens een verkoudheid en als verzachtend middel voor de symptomatische behandeling van een geïrriteerde mond of keel en daarmee samenhangende droge hoest. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op...
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml
Plein.nl | Bronchostop
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml
14,99
Bronchostop Hoestdrank om snel van je hoest af te komen Bevat droog extract van tijm en vloeibaar heemstwortelextract. Te gebruiken bij vastzittende hoest, taai slijm, prikkelhoest en/of keelpijn. Bronchostop hoestdrank werkt eenvoudig, effectief en is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. * Verlicht elke hoest; vastzittende...
Fagron Hoestdrank Mixtura Resolvens FNA - 250 ML
Medischevakhandel.nl | Fagron
Fagron Hoestdrank Mixtura Resolvens FNA - 250 ML
9,99
TE GEBRUIKEN BIJVerzachten en brengt de keel tot rust.NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.DOSERINGVoor volwassenen: 3 tot 4 maal per dag 15 ml.Voor kinderen: 3 tot 4 maal per dag 8 ml.Afmeten kan met behulp van de bijgeleverde maatdop. Niet gebruiken bij ernstige lever- of...
Teva Broomhexine Hcl 8 mg/5 ml  150 Milliliter
Nieuw!
Gezonderwinkelen.nl | Teva
Teva Broomhexine Hcl 8 mg/5 ml 150 Milliliter
6,50
Broomhexine HCl Teva 8 mg/5 ml, drank Geneesmiddel  RVG 10849 UAD   Claims  Broomhexinehydrochloride is een slijmoplossend middel, welke de structuur van het slijm wijzigt, waardoor de taaiheid van het slijm verlaagd wordt. Waarvoor wordt dit middel gebruikt  Broomhexine HCl is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij...
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten
Gezonderwinkelen.nl | Bisolvon
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten
7,24
Bisolvon Tabletten bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Fluimucil Bruistablet 600mg 6brt
Nieuw!
Deweegschaal.nl | Fluimucil
Fluimucil Bruistablet 600mg 6brt
7,99
Fluimucil 600 mg Bruistabletten Geneesmiddel RVG 25336=12151 AV Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Fluimucil kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de...
A. Vogel Hoestspray vastzittende hoest  30 Milliliter
Gezonderwinkelen.nl | A. Vogel
A. Vogel Hoestspray vastzittende hoest 30 Milliliter
10,0711,99
-16%
A. Vogel hoestspray is een medisch hulpmiddel dat snel en effectief helpt bij vastzittende hoest. Voordelen: * Maakt vastzittend slijm los. * Vergemakkelijkt het ophoesten van slijm * Helpt snel en effectief * Gemakkelijk voor thuis, onderweg, op kantoor of 's nachts * Geeft geen gewenning, maakt niet suf.Ingrediënten A. Vogel Hoestspray...
Noscapine Hcl 1=1 Pch Stroop 1mg/ml
Deonlinedrogist.nl | Teva
Noscapine Hcl 1=1 Pch Stroop 1mg/ml
8,22
Noscapine Hcl 1=1 Pch Stroop onderdrukt de hoestprikkel. Te gebruiken bij droge hoest. Noscapine Hcl 1=1 Pch Stroop is niet geschikt bij hoest waarbij slijm wordt opgehoest. De hoestdrank werkt binnen 1 uur na inname en houdt ongeveer 4 uur aan. Noscapine Hcl 1=1 Pch Stroop is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 3 jaar. DoseringVolwassenen...
Healthypharm Noscapine hoestdrank  150 Milliliter
Nieuw!
Gezonderwinkelen.nl | Healthypharm
Healthypharm Noscapine hoestdrank 150 Milliliter
4,99
Noscapine HCl 1mg/ml, 150 ml, Noscapine onderdrukt de hoestprikkel. Noscapine is niet geschikt bij hoest waarbij slijm wordt opgehoest.Samenstelling Healthypharm Noscapine hoestdrank 150 Millilitern.v.tIngrediënten Healthypharm Noscapine hoestdrank 150 MilliliterDe werkzame stof is: noscapinehydrochloride. De hulpstoffen zijn: citroenzuur (E330),...
Teva Acetylcysteine 200mg  20 sachets
Gezonderwinkelen.nl | Teva
Teva Acetylcysteine 200mg 20 sachets
4,93
Acetylcysteïne Teva 200 mg, poeder voor oraal gebruik Geneesmiddel RVG 12777 Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteïne Teva kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Natterman Voor Alle Hoest Hoestdrank - Gratis thuisbezorgd
Nieuw!
Kruidvat.nl | Natterman
Natterman Voor Alle Hoest Hoestdrank - Gratis thuisbezorgd
14,99
Natterman Voor Alle Hoest vermindert irritatie en hoest. De hoestdrank met natuurlijke ingrediënten hydrateert, smeert en beschermt de bovenste luchtwegen en verlicht bij droge en vastzittende hoest. Slijm wordt makkelijk opgehoest. Natterman Voor Alle Hoest Hoestdrank wordt aangeraden voor de behandeling van zowel droge als vastzittende hoest bij...
Fluimucil Hoest 200mg - 1 x 20 bruistabletten
Deweegschaal.nl | Fluimucil
Fluimucil Hoest 200mg - 1 x 20 bruistabletten
6,99
Fluimucil 200 mg bruistabletten Je gebruikt Fluimucil 200 mg bruistabletten bij een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Fluimucil 200 mg bruistabletten helpt bij: Vastzittende hoest Astma Bronchitis (ontsteking van het slijmvlies...
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600 mg 10 bruistabletten
Nieuw!
Plein.nl | Leidapharm
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600 mg 10 bruistabletten
4,89
Bij vastzittende hoest door taaislijm Deze Leidapharm bruishoesttabletten bevatten Acetylcystene 600 mg en dat breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcystene is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te...
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten
Plein.nl | Healthypharm
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten
4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10 bruistabletten
Natterman Hoestdrank Bronchicum Extra Sterk Met Codeïne - 2 x 100 ml
Nieuw!
bol.com | Natterman
Natterman Hoestdrank Bronchicum Extra Sterk Met Codeïne - 2 x 100 ml
21,19
Natterman Bronchicum Extra Sterk Natterman Bronchicum Extra Sterk met codeïnefosfaat is geschikt voor een droge of kriebel hoest. Dit product onderdrukt de hoestprikkel waardoor de aandrang om te hoesten vermindert. De kruidentincturen zorgen voor een verzorgende werking. De werkzame stof in deze hoestsiroop is codeïne Ter verlichting van...
Natterman Nacht Voor Alle Hoest 150 ml
Plein.nl | Natterman
Natterman Nacht Voor Alle Hoest 150 ml
12,3514,99
-18%
Natterman Nacht Voor Alle Hoest Medisch hulpmiddel Natterman Nacht Voor Alle Hoest bevat natuurlijke plantenextracten die specifiek verlichting geven en een verzachtend effect hebben op een droge en vastzittende hoest tijdens de nacht waardoor het hoesten tijdens de nacht als je in bed ligt minder wordt. Natterman Voor Alle Hoest Nacht heeft een...
Orthonat Orthepur  30 capsules
Gezonderwinkelen.nl | Orthonat
Orthonat Orthepur 30 capsules
13,7017,12
-20%
Orthepur wordt aangeraden bij verteerproblemen, na overmatig eten of drinken en wanneer de nacht voordien iets te hevig is geweest. Orthepur bevat mariadistelextract (Silymarine: een flavonoïdencomplex), artisjokextract (Cynarine: actief ingrediënt van de plant, rammenasextract en extract van N-Acetylcysteïne.Samenstelling Orthonat Orthepur 30...
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml
Gezonderwinkelen.nl | Bisolvon
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml
10,49
Bisolvon Drank bij Vastzittende Hoest Bisolvon drank is een hoestdrank dat effectief is bij de behandeling van vastzittende hoest. Als je te veel dik slijm in je luchtwegen hebt ontstaat een natuurlijke reactie om van het slijm af te komen: je gaat hoesten. Bisolvon drank helpt de luchtwegen vrij te maken, door het slijm dunner te maken en af te...
Lijstweergave
Grid
Lijst